Over Dtv Den Bosch

Gepubliceerd: Vrijdag 22 september 2017 17:58

Dtv Den Bosch is de publieke omroep voor de gemeente ‘s-Hertogenbosch. Elke dag wordt nieuws gebracht op televisie, internet en social media.

ORGANISATIE
De redactie van Dtv Den Bosch is gevestigd aan de Angelenweg 153C in Oss en bereikbaar onder telefoonnummer 04 12 - 62 22 30. Het kantoor van Dtv Den Bosch aan de Zuid Willemsvaart 563 in Den Bosch is alleen op afspraak te bezoeken.

Het postadres luidt: postbus 87, 5340 AB in Oss.
Mailen kan ook: redactie@dtvdenbosch.nl

Redactie
Stefan Braun, stefan@dtvdenbosch.nl
Patrick Huisman, patrick@dtvdenbosch.nl
Freek van der Venne, freek@dtvdenbosch.nl
Louise Zaal, eindredactie, louise@dtvdenbosch.nl

Verkoop
Rik Borsboom, sales manager, 06-150 800 80, rik@dtvdenbosch.nl

Camera/montage
Martijn Janssen, martijn@dtvdenbosch.nl
Joris de Zwart, joris@dtvdenbosch.nl

ICT/Techniek
Mark van Leest, mark@dtvdenbosch.nl

Directie/hoofdredactie
Eric Horvath, eric@dtvdenbosch.nl

Deel deze pagina: